4. Uluslararası Bilimin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması

Değerli Dostlarımız,

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED), 2004 yılında sektörle birlikte dayanışma içerisinde, geleceğe yön verebilecek sosyal, kültürel, eğitimsel ve ekonomik projeler üretmeyi hedefleyen bir misyonla kuruldu.

Girişimci Eczacılar olarak bizler, geleceğin; ilaç, OTC, kişisel bakım, besin destekleri, medikal ve dermokozmetikleri içine alan “Bütünleştirici Eczacılık”ta olduğuna inanıyoruz.

2018 yılında İstanbul Kongre Merkezinde yaklaşık 8000 kişinin katılımı ile üçüncüsünü gerçeklestirdiğimiz ‘Uluslararası Geleceğin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması’ nın dördüncüsü “Bilimsel Eczacılığın” 181. yılında yenilenen yüzü ve bilimsel oturumları ile
‘Uluslararası Bilimin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması’ olarak 8-9-10 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi (ICC) nde gerçekleştirilecektir.

Türkiye’nin önde gelen Tıp Uzmanlık derneklerinin değerli hocaları, sektörümüzün değerli temsilcileri ile yapılacak doyurucu bilimsel aktivitelerin, eczacılarımızın kariyer gelişimlerine ve sağlık sektörümüzün tüm birimlerine büyük katkılar sağlayacağını düşündüğümüz organizasyonumuza değerli katkı ve katılımlarınızı bekleriz.

Saygılarımızla,

Ecz. Armağan Ener
Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı